Włoska cukiernia

Włoskie desery

Talento, passione, disciplina…

Talent, pasja, poświecenie i dyscyplina to niektóre z cech które sprawiły że cukiernia Dolce&Justine stała się rozpoznawalna a jej desery zostały owiane sławą jednych z najlepszych w okolicy. Moja filozofia jest prosta: nigdy się nie poddawaj, zawsze dąż do doskonałości.

Moje desery są niepowtarzalne, łączą podstawowe rzemiosło włoskiego cukiernictwa z lekkością wykończenia naturalnym owocowym finiszem. Dzieła które powstają są połączeniem kreatywności, włoskich receptur, najlepszych produktów i wyjątkowej dbałości o szczegóły. Taka mieszanka pobudza wszystkie zmysły.

…desery to luksus, na który stać każdego z nas

Za naszym sukcesem stoję nie tylko ja ale i świetny zespół młodych ludzi, którzy wspólnie razem ze mną pracują nad małymi słodkimi arcydziełami.

Nasze desery są wolne od sztucznych barwników i konserwantów. Z natury wysysamy to co najlepsze i najpiękniejsze w swojej prostocie. Nie nadużywamy proszku do pieczenia, a w niektórych deserach nawet nie dodajemy mąki pszennej. W swojej ofercie mamy torty bezglutenowe oraz monoporcje bez dodatku mąki.

Justyna Czekaj-Grochowska

Justyna Czekaj-Grochowska

Zamów i odbierz osobiście w Portobello specjalnie dla ciebie przygotowany deser albo tort!

 

Zamówienia przyjmujemy przez formularz załączony do każdego deseru pod zdjęciem.

Twoje dolce będzie gotowe do odbioru w Portobello najszybciej za dwa dni.

Daj się zaskoczyć jedną z poniżej przygotowanych dla ciebie propozycji: