WŁOSKA IMPREZA W PORTOBELLO

Każdy, kto ma ochotę na odrobinę relaksu i dobrego włoskiego jedzenia, może u nas zarezerwować tylko dla siebie miejsce w Toskańskiej oranżerii. Na wzór kolacji urządzanych we Włoszech w stylowych, drewnianych kuchniach, wybudowaliśmy dla naszych gości miejsce wyjątkowe z niepowtarzalnym klimatem, aby w spokoju cieszyć się ze swoimi bliskimi urokami Italii i naszego włoskiego jedzenia. Na chłodniejsze dni opalamy oranżerię drzewem w kamiennym kominku, który tworzy aurę niesamowitej atmosfery. Przy świecach i świeżych kwiatach układamy stoły wedle upodobań.

Każda nawet najmniejsza uroczystość może być zorganizowana w klimacie Toskanii z pięknymi kielichami. Tradycyjnie, jak we Włoskiej rodzinie się jada, możemy podać na obiad nasz ręcznie robiony makarony z subtelnymi sosami, albo pierożki ravioli z cudownymi, delikatnymi nadzieniami, polanymi na przykład masłem z szałwią. Na danie główne proponujemy Porchettę – wieprzową szynkę długo pieczoną z dodatkiem jednie ziół i soli morskiej, która zniewala swoim zapachem unoszącym się już przy samym krojeniu. Do tego koper włoski zapiekany z parmezanem, albo warzywa grillowane oblane głęboką i aromatyczną salsą verde. Dla miłośników delikatnych mięsnych dań serwujemy Ossobuco z młodej, ekologicznej wołowiny. To długo duszone mięso z warzywami rozpływa się w ustach i urzeka gości niesamowitą subtelnością w smaku.

Po tak wspaniałej włoskiej uczcie małe dolce w czerwonym pudełeczku dla każdego gościa, jako wspomnienie wspólnego wieczoru.