Włoskie inspiracje

We Włoszech kuchnia łączy pokolenia. Jednoczy wszystkich, dodaje sił i radości na całe dnie. To miejsce, które tętni życiem w każdym domu i restauracji. U nas w Portobello kuchnia od wczesnych godzin rannych staje się kuźnią niesamowitych zapachów i smaków. Gotujemy, pieczemy, robimy makaron, tworzymy nowe dzieła.

Tak jest w każdym domu we Włoszech. Najpierw mamma wałkuje ciasto na makaron, potem robi odpowiedniej długości i szerokości wstążki, następnie po paru godzinnych przygotowaniach jest gotowa, aby pokazać to co stworzyła swojej rodzinie.  Celebrują to popijając czerwonym winem i głośnymi rozmowami.

Podróże do Włoch zawsze nas inspirują i dodają mnóswto energi do pracy na codzień. Uwielbiamy tam powracać i czuć w powietrzu magiczny zapach oliwek, pomidorów i wina. Przywozimy z Italii nie tylko przepisy na ich wspaniałe dania, ale też radość i mnóswto uśmiechu. Uwielbiamy gotować tak jak oni przy głośnych rozmowach oraz witać się z naszymi klinetami tak po włosku jak z rodziną. Chcemy przekazać naszym gościom trochę słońca i pozytywnej, włoskiej energi na codzień.