Buonissima Cucina!

Nasze Portobello otworzyliśmy z myślą o ludziach, którzy chcą cieszyć się włoskimi smakami na co dzień, pomimo pory roku, czy dnia. Chcemy się dzielić naszymi doświadczeniami w pracy u włoskich kucharzy we Włoszech i przekazać naszym gościom całą wiedzę i smaki jakie tam poznaliśmy.

Sprowadzamy do naszego Portobello produkty prosto z Włoch najwyższej jakości, dbamy o każdy szczegół, aby dania były jak najlepsze. Uwielbiamy czuć w powietrzu unoszący się zapach sosu pomidorowego czy pieczonej tarty czekoladowej. Na stołach postawiliśmy bazylię i dobrej jakości oliwę novello Montagnani. Chcemy, aby każdy mógł sięgnąć po jak najlepsze produkty i aby czuł się jak we Włoskim domu.

Portobello to esencja całych Włoch widzianych Naszymi oczami, spróbowane Naszymi podniebieniami. Śmiało możemy porównać Portobello do doskonałego włoskiego Espresso: intensywne w smaku, prawdziwe w aromacie, pięknie podane w seksownej, małej filiżance. Jest zmysłowa i lekka. Z każdego dania z włoskich trattorii wyciągamy głębie smaków i aromatów.